İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

2

İş Bankası kredi kartları başvuru formu ve kredi kartı başvuru takip bilgisi.

İş Bankası Kredi Kartları

İş bankasının bugün (Ağustos 2013) itibari ile 12 çeşit kredi kartı bulunmakta. İş Bankası kredi kartı markası Maximum olup Maximum kartın çeşitli varyasyonları İş Bankası tarafından müşterilerine sunulmaktadır.

İş Bankasının sizlere sunmuş olduğu kredi kartları ile hem yurtiçinde hem de yurtdışında VISA ve MASTERCARD logolu her noktada alışveriş yapabilirsiniz.

Ayrıca harcamalarınızda Maxipuan kazanarak bedava alışveriş yapabilme şansına da sahip olacaksanız. Bunun yanı sıra Maximum üye iş yerlerinde ki tüm kampanyalardan ve taksit uygulamalarından da yararlanabileceksiniz.

Ayrıca tüm VISA ve MASTERCARD logolu dünyanın her köşesindeki ATM’lerden nakit para çekebilirsiniz. Tabii ki limitiniz dahilinde ve kartınız nakit çekim işlemlerine açık ise…

İş Bankası kredi kartlarına başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsiniz… Şayet ki önceden kredi kartı başvurusu yapmış iseniz yine aynı sayfa içerisinde yer alan Başvuru Takip linkine tıklasyarak hemen sayfanın orta alt kısmında açılan bölüme bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır.


2 Yorum

Yorum Yazın