ING Bank Müşteri Hizmetleri Numarası

ING Bank müşteri hizmetleri numarası kaçtır? ING Bank müşteri hizmetleri hattı hakkında bilgi.

ING Bank Telefon Bankacılığı

ING Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 0850 222 0 600

ING Bank müşteri hizmetleri telefon numarası Turkcell Superonline şirketi üzerine taşınmış ve yeni numara yukarıda da göreceğiniz üzere 0850 222 0 600 olarak belirlenmiştir.

ING Bank müşteri himzetlerini telefon ile aradığını vakit para çekme işlemleri haricindeki hemen hemen tüm bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

ING Bank telefon bankacılığından yararlanmak için kullanıcı kodu ve şifresine ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu kullanıcı kodu ve şifreye en kestrieme yoldan ulaşabilmek için müşteri hizmetleri hattını yani 0850 222 0 600 numaralı hattı aramanız yeterli olacaktır.

Etiketler: , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

5 Responses

  1. Çankırı ili Şabanözü İlçesi Tüketici hakem heyetinin 28.03.2014 Tarih ve 736826 sayılı kararına istinaden bankanızca ödenmesi gereken 1.000,00T.L. tarafıma halan ödenmedi.Gazeye vereceğim bankanızı.saygılarımla

  2. ya cok merak ediyorum bu bankanın bır tane ust düzey yonetıcısı bu hattan bır musterı temsılcısıne bağlanmaya kalkmısmı acaba,emınım denememıstır cok tum personelın ısıne son verır bu ne rezıllıktır yavhu saat 08.30 dan beri(suan saat 09.45)bır kişiyle iletişim kuramıyorum.

  3. ING BANK BANDIRMA ŞUBESİYLE BİR YILI AŞKIN ÇALIŞTIM MEMNUN OLMADIM.HESAPLARIMI KAPATTIM.AMA KREDİ KULLANIRKEN DAİREMİ VERDİM HİPOTEK OLARAK BİR AYDAN BERİ HİPOTEĞİ KALDIRMIYORLAR.ALLIRKEN İKİ GÜNDE KALDIRIRKEN BİR AYDA BU NASIL BİR BANKA ANLAYIŞI…NASIL BİR MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ………..
    BUİŞİ İKİ GÜN İÇİNDE ÇÖZMEZLERSE SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIM HABERİNİZ OLSUN.

  4. 2 adet kartım çalındı sürekli 0850 222 0 600 ü aramama rağmen,
    müşteri temsilcilerimiz meşkul deniyor nasıl bir anlayış nasıl bir zihniyet ne yapmam lazım kartlarımı durdurabilmem için

  5. hayat sözleşmesi kesintisi yapılmış hesabımda.ancak ben kredimin son taksidini bile yatırdım.kesintinin tarafıma geri iade edilmesini rica ederim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*