HSBC Concept Kart Başvurusu ve Özellikleri

0

HSBC Concept kredi kartı özellikleri ve başvuru linki hakkında bilgi. HSBC Concept kredi kartına nasıl başvurulur

HSBC Concept Kredi Kartı

HSBC bankasının yeni çıkarttığı yeni kredi kartının adı HSBC Concept

HSBC Concept kredi kartının en büyük özelliği “yıllık kredi kartı aidatı”nın olmaması. Son zamanlarda başlayan bir furya olan ancak halen sektörde çok küçük bir yer edinebilmiş olan aidta ücreti olmayan kredi kartlarından bir tanesi daha…

HSBC Concept kredi kartı için aidat ödemez iken taksitlendirme ve Advantage NakitPuan uygulamalarından yine de yararlanabiliyorsunuz. Ekstradan taksit isteme ve ya ödeme öteleme hizmetlerinden de yararlanabildiğiniz HSBC Concept kredi kartına başvurabilmek için buraya tıklayınız.

Ancak HSBC Concept kredi kartı ile kampanyalara katılmak ücretli.

Yararlanmak istediğiniz kampanyalara katılım ücretlerini (hiçbir kampanyaya katılmak zorunda değilsiniz ancak yine de banka ile görüşmeniz uygun olacaktır) ekstrenizde göreceksiniz. Eğer ki normal bir kartın yıllık ortalama kart aidat ücretini geçiyorsa bu ücretler toplamı hemen normal Advantage karta ve ya farklı bir bankaya geçebilirsiniz.

Taksitlendirme için herhangibir ücret tarifesi görmedik. Bankanın yapmış olduğu açıklamada Concept kart ile normal taksitlendirme işlemleri ücretsiz olarak yapılacak. Ancak +taksit ve ya öteleme ücretli olacak ve bu ücret size alışverişiniz esnasında SMS ile bildirilecek.

DİKKAT!!! Ekstrenizi eğer posta yolu ile almak isterseniz ücret ödemek zorunda kalırsınız. Eğer e-ekstre tercih ederseniz bu konuda herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Advantage NakitPuan kampanyalarına SMS ile kayıt olup ücretli olarak yararlanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?