HSBC Büyük Adım Nedir? Büyük Adım Özellikleri ve Başvurusu

0

HSBC Büyük Adım hizmetleri hakkında bilgi. Büyük Adım nedir? Şartları, özellikleri ve başvurusu nasıl yapılır?

HSBC Büyük Adım

HSBC Büyük Adım ile ücretsiz Havele, EFT ve SWIFT yapabilir, hesap işletim ücreti ödemeyip bir de üstüne sürekli hoşgeldin faizi ile bedava KMH hesabı (Her ayın ilk haftası) sahibi olabilirsiniz.

Nasıl yararlanabilirsiniz ? : HSBC Büyük Adımdan yararlanabilmeniz için sadece 500 TL değerinde olmak kaydı ile  3 adet otomatik ödeme talimatı vererek hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

HSBC Büyük Adım’a HSBC telefon bankacılığı , internet bankacılığı ya da en yakın HSBC şubesi vasıtası ile başvurabilirsiniz.

HSBC Büyük Adım’dan yararlanabilmeniz için vadesiz hesabınızdan en az bir tanesi fatura olmak üzere 3 adet otomatik ödeme talimatı vererek faydalanabilir ve tüm bankacılık kanalları üzerinden ücretsiz Havale/EFT/Swift işlemleri yapabilirsiniz. Üstelik bu sayede hesap işletim ücreti de ödemek durumunda kalmazsınız.

Eğer ki bu 3 otomatik ödeme tutarınız 500 TL ve üzerinde gerçekleşirse takip eden ay için Modern hesabınıza sürekli olarak yüksek hoşgeldin faizi ve ayın ilk haftası ücretsiz olarak KMH hesabını kullanma hakkınız doğuyor.

HSBC Büyük Adım için sadece yukarıda bahsedilen kriterleri tutturmanız yeterli. Onun haricinde HSBC Büyük Adım için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

KMH hesabının ayın her ilk haftasında eğer en az 500 TL’lik ödeme talimatı verirseniz 5000 TL’ye kadar sadece ayın ilk haftası geçerli olmak üzere faizsiz para kullanabilirsiniz. Ancak sadece ayın ilk 7 günü faiz alınmaz 8. gün faiz alınmaya başlanır.

HSBC Büyük Adım hesabınızı Online Olarak Açmak İçin Buraya Tıklayınız.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.