Halkbankası Kredi Kartı Başvurusu

51

Halkbankası kredi kartı başvuruları ve Halkbankası kredi kartı çeşitleri ile ilgili bilgiler. Paraf kredi kartı hızlı başvurusu ile ilgili bilgiler.

Halkbankası Kredi KartıHalkbankası’nın kredi kartı markası “Paraf” tır. Paraf kart haricinde Halkbankasının herhangi bir kredi kartı markası ve ya benzer bir ürünü yoktur. Paraf kartının ise birçok çeşidi bulunmakta. Halkbank kredi kartı başvurularınız da bu kartlardan sizlere uygun olanı ve ya dilediğinizi seçmekte özgürsünüz.

Paraf kart çeşitleri aşağıdaki gibidir…

 • Paraf Kart
 • Paraf Gold
 • Paraf Platinum
 • Paraf Business
 • Parafly
 • Parafly Platinum
 • Paraf Sanal Kart

Paraf kartların ortak özellikleri Paraf Puan kazanmanız, taksit işlemleri, öteleme hakkı, artı taksit hakkı, fatura ödeme talimatı gibi tüm kredi kartlarında bulunan özelliklerdir. Ayrıca Halkbankası Paraf Kredi Kartları ile sürekli olarak yenilenen kampanyalardan da kartınız aktif olduğu müddetçe yararlanabileceksiniz.

Paraf kartlarına iki yoldan en kısa şekilde ulaşabilirsiniz…

WEB FORMU DOLDURMA : Halkbankası Paraf kart web sitesi üzerinden kredi kartı başvuru formunu doldurarak Paraf kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Paraf kart başvuru formunu doldurmak için buraya tıklayınız.

SMS YOLU İLE:  SMS ile başvurmak oldukça kolay aşağıdaki formatta bir kısa mesaj hazırlayıp 3452’ye mesaj atmanız yeterli olacaktır. Daha sonra Halkbankasının da bir yetkili sizi bu konuda yönlendirecektir.

Ayrıca 444 0 400 numaralı telefon ile ve ya size en yakın Halkbank şubesine de uğrayarak bir Paraf kart yani Halkbankası kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

51 yorum

 1. sezai tarıkulu on

  ben sezai tanrıkulu emekliyim ve maaşımı halkbankasından alıcam 03/24/2015 tarihinden itibaren ve kredi kartına ihtiyacım var ve ne kadar başvuru yaptıysam hiç ilgi ve alaka gösterilmedi lütfen bana bir kredi kartı verirseniz memnun olurum sonuçta emekli bir vatandaşım artı maaşımı halkbankasından alıcam

  • Sezai bey sitemize göstermiş olduğunu ilgi için teşekkür ederiz.

   Ancak sitemizin Halkbankası ya da başka bir banka ile herhangi bir organik bağı yoktur. Halkbank şubelerine uğrayıp bir müşteri temsilcisi ile görüşmenizi ravsiye ederiz.

   Teşekkürler

  • 444 0 400 numaralı telefon ile ve ya size en yakın Halkbank şubesine de uğrayarak bir Paraf kart yani Halkbankası kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

 2. mehmet ali on

  halk bankası bireysel kartım var maaşım bu karta yatıyo maaş bordrosu gerekirmi kredi kartı başvurusunda bulunmak istiyorum.
  bilginize arz ederim.

 3. bende paraf kart almak istiyorum ama çalışan olduğumiçin bankaya gitme fırsatım yok ne yapabilirim

Yorum Yazmak İstermisiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.