Garanti Bankası Kredi Başvurusu

0

Türkiye Garanti Bankası kredi başvuru yolları. Garanti Bankası Kredi Başvurusu

Garanti Bankası Logosu
Şu anda tartışmasız olarak Türkiye’de lider durumda ki banka pozisyonunda bulunan Garanti Bankasına bireysel kredi için başvurmanın bir çok yolu var…

E-Kredi Yardımı İle Başvurmak:

Bu yöntem ile başvurursanız eğer faizde 0.05 gibi cüzi de olsa daha düşük faiz ile kredi alabiliyorsunuz. E-Kredi başvurusu yaparak kredi başvurunuzu adım adım takip edebilirsiniz. Şube onayı, Genel Merkez Onayı, Ön Onay v.s. gibi tüm adımları online olrak takip edebilirsiniz.

Garanti Bankası müşterisi iseniz internet şubesinden kolayca başvurabilirsiniz.

Eğer ki Garanti Bankası müşterisi değil ve ya müşterisi olmanıza rağmen internet bankacılığı hesabınız yoksa hemen buraya tıklayarak başvurabilirsiniz.

Cepten Kredi

Cep telefonunuzdan (akıllı telefon olması gerekmiyor) wap.garanti.com.tr adresine girip 5 Dakikada Kredi adımını bulup hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. Üstelik 5 dakika içerisinde formda belirteceğiniz cep telefonuna kredinizin onaylanıp onaylanmadığı kısa mesaj ile bildirilecektir.

Cepten kredi başvurusu yapabilmek için Garanti Bankası müşterisi olmanız ve ya cep şube üyeliğinizin olması gerekmemektedir.

Unutmayın ki bu yöntemde temel verilerinizi verdiğinizden sadece ön onay alabilirsiniz. Sonradan krediyi vermeme hakkı tabii ki bankaya ait. (Dünya böyle maalesef)

SMS ile Kredi Başvurusu

Belki de en kolay yöntem… Cep telefonunuzdan aralarından birer boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numarası – Talep ettiğiniz Kredi Miktarı – Talep Ettiğiniz Kredi Vadesi – ve son olarak da belgelendirebileceğiniz net gelirinizi 3390’a SMS ile gönderin. Ön onay en geç 5 dakika içerisinde yine SMS ile bildirilecek.

Garanti Bankası Paramatik Üzerinden

Herhangi bir Garanti Bankası Paramatik üzerinden bireysel kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Üstelik kartınız yanınızda yoksa ve ya Garanti müşterisi değilseniz bile Kartsız İşlemler menüsünden bireysel kredi başvurnuzu rahatlıkla yapabilirsiniz.

Alo Garanti Hattı Üzerinden Kredi Başvurusu

444 0 333 numaralı telefonu arayarak bireysel kredi başvurunuzu Müşteri Temsilcisi ile görüşerek yapabilirsiniz…Sosyal Medyada Paylaş.

Yorum Yazın