Garanti Bankası – Avea Otomatik Ödeme Kampanyası – Eylül 2013

0

Garanti Bankası Avea faturalarına otomatik ödeme talimatı verilmesi kaşılığı 500 dakika konuşma hediye kampanyası hakkında bilgi.

Avea Otomatik Ödeme Kampanyası
Garanti Bankası nezdindeki hesabınızdan Avea hattınız için 5 Ekim 2013 tarihine kadar ilk kez otomatik talimatı verdiğiniz takdirde bir hafta süresince sadece Avea içi 500 dakika hediye ediliyor.

Otomatik ödeme talimatı kampanyası geçerlilik tarihleri 5 Eylül 2013 ile 5 Ekim 2013 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya Bimcell, POCell, PTTCell ve TTNet Mobile aboneleri dahil değildir. Bunun haricinde kalan tüm faturalı Avea müşterileri bu kampanyadan yararlanabilirler.

Daha önce garanti bankasında hattınız için talimat vermiş ve iptal etmişseniz yeniden talimat verseniz dahi bu kampanyadan yararlanamazsınız.

Her müşteri bu haktan sadece tek bir sefer yararlanabilir.

Otomatik ödeme talimatı verdikten sonra 72 saat içerisinde Avea tarafından hatta ödül dakikalar yüklenecektir.

Hatta yüklendiğine dair tarafınıza Avea tarafından bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu mesajı aldıktan sonraki 7 gün boyunca hediye dakikalarınız Avea içi ve yurt içi olarak geçerli olacaktır. Kazanılan dakikaları başka bir hatta devredemez, transfer edemezsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.