Finansbank SMS ile Kredi Başvurusu

3

Finansbank SMS ile Bireysel Kredi Başvurusu Hakkında Bilgi. SMS ile Finansbank kredi başvurusu nasıl yapılmaktadır.

Finansbank SMS ile Kredi Başvurusu

Acil nakte sıkışan ihtiyacı olup da hemen bireysel krediye başvurmak ve sonucunu kısa zamanda öğrenmek isteyenler için Finansbank’ın sunmuş olduğu SMS ile bireysel kredi başvuru hizmetinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Uzun uzun prosedürlerle uğraşmadan kredi başvuru sonucunuuzun ne olacağını bilmeden uzun formlar doldurmak istemeyenler için birebir bir hizmet olan bu hizmetten yararlanmak için :

5030’a SMS ile TC Kimlik numaranızı göndermeniz yeterli olacaktır.

5030’a kredi başvurusu için SMS gönderdikten sonra size bir bilgi mesajı gelecektir. Bu mesaj içerisinde başvurunuzun kabul edilip edilmediği bilgisi bulunacaktır.

Ön onay alınan kredi tutarı eğer sizin için yeterli değil ise hemen 5030’a gelir durumunuzu gönderin. Örneğin ayda 5500 TL kazanan bir kişi sadece 5500 yazıp bu mesajı 5030’a SMS ile göndermelidir.

Gelir bilgisini gönderdiğiniz anda yeniden değerlendirme sonucu bekler. Yeniden bir bilgi mesajı bekleyiniz.

Size ön onay alan kredi miktarı yeniden SMS ile bilfdirilir. Sizin bundan sonra yapmanız gereken gerekli evrakları hazırlamak olacaktır. Evraklar hazır olduktan sonra en yakın ve ya dilediğiniz bir Finansbank şubesine uğrayıp kredinizi hemen kullanın.

Unutmayın ki 5030 üzerinden yapacağını bireysel kredi başvuru sonucunuza sadece ve sadece ön onay alabilirsiniz. Nihai kararı kesin başvuru sonucu öğreneceksiniz. Başvuru için gerekli evraklar oldukça kolay:

 1. Kefil ancak ve ancak banka sizden bunu ekstra olarak talep etmesi durumunda (pek nadirdir bu durum) istenecektir. Normal şartlar altın kefile ihtiyaç bulunmamaktadır.
 2. Kimlik belgesi. (TC Kimlik numaranız olduğu her türlü resmi kimlik geçerlidir)
 3. Tabi ki gelirinizi ispat edecek belge ve ya belgeler (bordro, kaşeli imzalı şirket yazısı, vergi levhası fotokoposi v.s.)

3 yorum

 1. Ben yaklasik 4.5 aydir finansbankin kredi kartinikullaniyorum fakat kredi cekemiyorum odemelerimide duzenli yapiyorum

 2. hatike ozturk on

  ben turk ve bulgar vatandasimi,turkiyeden emekli olmam icin 22.973 tl lazim ssk icin,sizin bankanizdan kredi alabilirmiyim 64 yasindayim selamlar.

  • Merhaba;

   Buradan yazdıklarınız Finansbank’a ulaştırılmamaktadır. Lütfen en yakın Finansbank şubesine uğrayarak bilgi alınız.

   Teşekkürler

Yorum Yazmak İstermisiniz?