Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası

1

Akbank müşteri hizmetleri numarası kaçtır? Akbank müşteri hizmetleri hattı hakkında bilgi.

Akbank Telefon Bankacılığı AKBANK TELEFON BANKACILIĞI NUMARASI : 444 25 25 VE YA 0850 222 25 25

Akbank’ın Türk Telekom üzerinden kiraladığı 444 25 25 ve ya SUperonline numarası olan 0 850 222 25 25 numaralı telefonu ile tüm bankacılık hizmetlerinden 7/24 yararlanabilirsiniz. İster müşteri temsilcileri ile birberi görüşebilir isterseniz de sesli yanıt sistemi sayesinde temel borç/hesap bakiyesi v.s. bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Akbank telefon bankacılığında sizlerden alınacak olan ücretler normal şubeden vereceğiniz masrafların yanısıra daha düşük miktarda olacaktır.

Tam anlamı ile Akbank Telefon Bankacılığını kullanabailmeniz için Akbank şubelerinden birine bir defa uğrayıp Bireysel Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesini imzalamanı gerekmektedir. Bu sözleşmeyi imzakladıktan sonra her türlü bankacılık işlemnni telefon ile gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Telefon bankacılığından yararlanırken dilerseniz Müşteri Numaranız ile birlikte neo kart şifrenizi ya da kredi kartı numaranız ile kredi kartı şifrenzi kullanarak işlemlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Eğer ki telefon bankacılığı ile EFT ve havale gerçekleştirmek isterseniz Parola talep formunu dldurup Akbank şubelerinden herhangibirine verip parolanızı SMS ile alabilirsiniz. Bu tarz işlemler için AKbank şubelerinden müşteri hizmetleri elemanları tarafından yönlendirileceksiniz.

1 Yorum

Yorum Yazmak İstermisiniz?