Akbank Kredi Kartı Borcunu Öğrenme / Sorgulama

35

Akbank kredi kartı borcunuzu öğrenmek ve kredi kartı hesabınızı detaylarına ulaşamk için kullanabileceğiniz yöntemler

Akbank Kartlar

Akbank kredi kartı piyasasında 3 farklı kredi kartı ile yer almaktadır. Amiral gemisi tabir edilecek kredi kartı markası Axess, seyahat edenlerin kredi kartı Wings ve yıllık üyelik aidatı olmayan kredi kartı Free. Kredi kartı tipiniz ne olursa olsun aşağıdaki bankacılık kanallarını kullanarak kredi kartı borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Akbank kredi kartı borcunuzun hesap kesim tarihinden sonra e-ekstre talep ederek düzenli olarak öğrenebilirsiniz.

Hem kağıda basılı ekstre kullanmayarak doğaya katkı sağlarsınız hem de hesap kesiminiz yapıldığı anda e posta ile tam borcunuzu ve detayları öğrenebilirsiniz.

Ancak bu şekilde sadece hesap kesiminde yazılı olan borcu öğrenebilir anlık borç miktarınızı ve kalan kullanılabilir bakiyenizi anlık olarak öğrenemezsiniz. Ancak sık sık kullandığınız e-posta adresinizi tanımlayarak ekstrenizin kesildiği an bilgiler posta kutusunda olur.

En kolay ve en güzel şekilde Akbank internet bankacılığı yolu ile kredi kartı borcunuzu öğrenebilirsiniz. Bu yçntem her zaman en güzel ve en sağlam yöntemdir. Çünkü hem kredi kartı ekstrenizi rahatlıkla görürsünüz hem de anlık borcunuzu ve dönem içi işlemlerinizi de takip ederken kalan limitinizi de görürsünüz.

Hatta bu yöntem ile online nakit avansa hatta taksitli nakit avans kullanabilirsiniz.

Biraz uzun ve sinir bozucu bir yöntem olan telefon bankacılığı yöntemi ile de anlık borcunuzu ve kullanılabilir bakiyenizi öğrenebilir ayrıca kredi kartı ekstra detay bilgileriniz de öğrenebilirsiniz.

444 25 25’i aradıktan sonra sesli yanıt sisteminin sizi yönlendirmesine göre hareket ederek yine sesli yanıt sisteminden tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Bir başka yolda yaygın bir biçimde bulunan Akbank ATM’lerini kullanmak. Zaten alışverişlerinizde kartınızı kullanmak için şifrenizi biliyorsunuz. İşte bu şifreyi kullanarak tüm Akbank ATM’lerinden kredi kartınız ile ilgili her türlü detay bilgiye ulaşabilir hatta Taksitli Nakit Avans kullanabilirsiniz.

35 yorum

 1. Abdulhalık KAYA on

  hesap ekstrelerim elime geçmiyor gördüğüm kadarıyla bu sıkıntıyı benim gibi çok yaşıyan var daha önceki tlf
  görüşmemde pttyle ilgili bir sorun olduğunu belirtiniz.
  Fakat pttde suçu size atıyor buna en kısa sürede çözüm getirirseniz sevinirim yoksa sırf ekstreden dolayı kartımı iptal ettirecem.

  • Emine Meral Süngü on

   Hesab extrelerim elime geçmiyor.Ödemelerim bu yüzden gecikiyor. Sonrada mesaj gönderip ihtar çekiyorsunuz.
   Lütfen belirttiğim e-mail adresi ne bilgi gönderin ki ödemelerimiz aksamasın. Sizin hatanız yüzünden ben kara listeye geçmeyeyim.
   Saygılarımla.

   • Merhaba;

    Bu sayfaya yazmış olduğunuz yorumlar Akbank tarafından okunmamaktadır. Akbank Müşteri Hizmetlerini aramanızı tavsiye ederiz.

    Teşekkürler

  • Merhaba;

   Bu site Akbank’ın web sitesi değildir. Bunun için Akbank Müşteri Hizmetlerini aramanız gerekmektedir.

   Teşekkürler

 2. CUMAALİ DOĞAN on

  akbank eger benim kredi kartı extremi açık E. POSTA adresimde extremi göndermezse akbankla olan bütün ilişkilerimi kapatacagım yeter artık zaten çıgrından çıkdık kime ne borç oldugunu unuttuk Tam bir senedir…

 3. akbank eger benim kredi kartı extremi açık adresime son ödeme tarihinden 10 gün önce adresimde extremi göndermezse akbankla olan bütün ilişkilerimi kapatacagım yeter artık zaten çıgrından çıkdık kime ne borç oldugunu unuttuk çalıyorsanız allah sizi bildiği gibi yapsın mart exsteresi gelmezse akbank elveda

 4. kredi kartımın borcunu ögrenmek istiyorm ne msj olrak gelyor nede eve kagit gelyo yetkılılere duyrulurrr…..

 5. idris çoban on

  akbank hizmetinden memnun degilim.müşteri temsilcileri ve şefleri ve amirleri dahil aldıkları egitim ve parıyı haketmiyorlar çünkü müşteriyle hem kandırma hemde konuşmaları soruyorsun ben bilmem diyor amirlerin arasın diyorum onlarda aynı beni lütfen genel müdür arasın veya yetkili arasın çünkü ödedigim parayı helal etmiyorum beni hem arıyorlar 0542 828 5074

 6. O 444 29 29 nolu telefonunuzda birde musteri temcilsiniz ciksa keske surekli operator sirasiyla 5 1 1 ama yok kimse ve nicin luzenli ekstre gondermiyorsunuz siznle alakasi olmadigini bagli oldugum sehirin postanesiyle ilgili oldugu soyledkler ama her ayda olmaz bwnce lutfen bi ilgilenebilirmisiniz her iki konuyla:))

 7. Ayfer ÖZCAN on

  Kredi kart hacamalarımın dökümünü istiyorum. Adıma ekstire gönderilmiyor nedenini öğrenmek istiyorum.

 8. bilal demirci on

  hep kerdi verek diyorsunuz hemde istiyince yok diyorsunuz ben kırmızı noktam bitince gelirsenizde ben almam

Yorum Yazmak İstermisiniz?