Akbank Altın Günleri

0

Akbank Altın Daveti adı altında yapılan altın günleri ve Altın mevduat toplama uygulaması hakkında bilgi.

Her banka gibi Akbank’ta Altın Günleri düzenlemektedir. “Altın Daveti” adı altında verilen bu hizmette elinizdeki altın ziynetleri Akbank uzmanlarınca değerlendirilip banka mevduatına dönüştürülmektedir.

Akbank’ın Altın Daveti günlerinde şubeye gittiğinizde İstanbul Altın Rafinerisinden gelen uzmanlar/eksperler getirmiş olduğunuz altın ziyentlrini değerlendirmektedirler. Bu değerleme sonrası yapılan hesaplama sizlerle paylaşılmakta ve kabul ettiğiniz takdirde Akbank Altın Mevduat Hesabınıza getirmiş olduğunuz altınlar yatırılmaktadır.

Bankalara elinizdeki altınları getirerek hem onları garantili bir koruma altına alırsınız hem de kafanızda her daim oluşabilecek “acaba düşük ayarlı bir altınım mı var” “Çalınırsa ne yaparım” gibi soruları/sorunları tamamen kafanızdan atabilirsiniz.

Vadeli Altın hesabı açmanız durumunda ise gram bazında bir artış dahi sağlayabilirsiniz. Ancak vadeli altın açılışı gerçekleştirebilmeniz için minimum 10.000 gram (yanlış okumadınız onbin gram) altın ve minimum 6 ay vadeli olarak altınlarınızı yatırmanız gerekecektir. Eğer altın miktarnızı bu değerin altında ise sadece altınlarınız güvence altına almış olacak ve sevdiklerinize altın hediye çeki verebilecek duruma gelebileceksiniz.

Her ay farklı şubelerde Altın Daveti günü düzenlenmektedir. Günleri öğrenmek için ya en yakın şubeye tarihi sorun ya da buradan ulaşacağınız sayfada bulunan listeyi kontrol edip uygun şubeye gidebilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.